portal osiedli, dzielnic i miast

Suwałki - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Leczenie przewlekłego kaszlu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Leczenie przewlekłego kaszlu

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mimickof 
   

Bywalec


Wiek: 56
Dołączył: Wto Wrz 19, 2017 20:56
Posty: 39
Skąd: Chełmża

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 15:26    Temat postu: Leczenie przewlekłego kaszlu

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Już od jakiegoś czasu męczy mnie przewlekły kaszel. Początkowo niezbyt się tym przejmowałam, bo i nie było za bardzo czym. Ale nie dość, że od jakiegoś czasu ten kaszel się znacząco pogorszył, to jeszcze dodatkowo nie ma zamiaru przejść... Czy ktoś z Was miał już może z takim problemem do czynienia i byłby w stanie doradzić coś jak sobie z tym ustrojstwem poradzić? Ja się właśnie w chwili obecnej zastanawiam czy na przykład te porady w tym zakresie byłyby warte uwagi http://wylecz.to/pl/choroby/uklad-oddechowy/przewlekly-kaszel.html
fikusik32 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Nie Cze 19, 2016 10:46
Posty: 279
Skąd: Łodz

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 15:40    Temat postu: Re: Leczenie przewlekłego kaszlu

najgorszy i najbardziej męczący jest suchy kaszel, mnie ostatnio bardzo męczył i już na prawdę miałem dość. Jak zwykle nie sięgam po żadne specyfiki tak na https://eapteka.pl/przeziebienie/kaszel-suchy zamówiłem sobie tabletki bo ile można się męczyć
Nastka9319 
   

Zaglądajacy


Wiek: 30
Dołączył: Pią Lut 09, 2018 12:13
Posty: 19
Skąd: Augustów

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 12:36    Temat postu: Re: Leczenie przewlekłego kaszlu

a uważacie że od smogu można dostać kaszlu?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama